Caravelle - originální kola a pneu pro váš rodinný vůz

Kola a pneu Caravelle Volkswagen jsou důležitou součástí vašeho vozidla. Správný výběr pneumatik a disků vám zajistí bezpečnost, pohodlí a úsporu paliva. Na trhu je mnoho možností, jak si vybrat pneumatiky a kola pro váš Volkswagen Caravelle.

#ShowMore#

Zimní, letní sady kol pro Volkswagen Caravelle

Pokud jezdíte po různých typech povrchu a za různých teplot, je vhodné mít dvě sady kol - zimní a letní. Zimní pneumatiky jsou určené pro jízdu za sněhu, ledu a nízkých teplot. Mají speciální dezén a směs, která zvyšuje přilnavost a brzdnou dráhu na kluzkém povrchu. Letní pneumatiky jsou naopak optimalizované pro jízdu za sucha a vysokých teplot. Mají hladší dezén a tvrdší směs, která snižuje opotřebení a spotřebu paliva.

Zimní a letní sady kol se liší nejen pneumatikami, ale i disky. Zimní disky bývají ocelové nebo plechové, protože jsou odolnější proti soli a mechanickému poškození. Letní disky bývají hliníkové nebo alu, protože jsou lehčí a estetičtější.

Nejčastěji prodávané pneumatiky pro Volkswagen Caravelle

Velikost pneu pro Volkswagen Caravelle závisí na ročníku výroby, modelu a výbavě vašeho vozidla. Můžete ji najít na bočnici starých pneumatik, v manuálu vozu nebo na štítku na sloupku u předních dveří na straně řidiče.

Nejprodávanější pneumatiky pro Volkswagen Caravelle:

Michelin Agilis 3
Michelin CrossClimate
Michelin Primacy 4
Michelin Pilot Sport 4
Michelin Alpin 6

Nejčastěji prodávané disky pro Volkswagen Caravelle

Velikost disků pro Volkswagen Caravelle závisí také na ročníku výroby, modelu a výbavě vašeho vozidla. Můžete ji najít na středovém víčku disků, v manuálu vozu nebo na štítku na sloupku u předních dveří na straně řidiče.

Nejprodávanější disky pro Volkswagen Caravelle:

Brock B21
Dezent RE
Enzo W
Dezent TD
Alutec Grip

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

999910000
1999910000

Sezóna

Typ disku

Velikost disku

Velikost pneu

Položek k zobrazení: 1