Služby

V našem skladu v Praze provádíme kvalitní a levné opravy pneumatik, celkovou výměnu pneumatik, přezutí letních i zimních pneumatik i jejich odborné vyvážení na profesionálním vybavení.

#ShowMore#

Jaké služby Motolab.cz nabízí?

Naše služby jsou cenově dostupné a provádějí je zkušení zaměstnanci, kteří s pneumatikami pracují den co den. Svěřte nám nazutí pneu či vyvážení hliníkových i plechových disků. Rádi se také postaráme o pravidelné prohlídky pneumatik. Vyzkoušejte výhody, které přinášejí dobře udržovaná kola.

Profesionální přezutí pneumatik

V naší dílně jsme tu proto, abychom vám pomohli s výběrem nejvhodnějších pneumatik pro váš vůz a vyřešili také přezutí letních či zimních pneumatik. Doporučíme Vám správné gumy a také je pro vás namontujeme a vyvážíme s použitím moderní techniky. Dáváme si také záležet na tom, abychom se ujistili, že všechny kolové šrouby jsou správně utažené a pneumatiky mají správný tlak.

Precizní vyvážení Alu kol a plechových disků

Správné vyvážení alu kol je klíčové pro bezpečnost posádky a celkové pohodlí při jízdě autem. Proto se v našem pneuservisu věnujeme vývážení kol s maximální precizností. Naši zkušení technici pečlivě prověřují každé kolo a používají moderní techniku pro dosažení nejlepších výsledků. Po vývážení provádíme důkladnou kontrolu tlaku v pneumatikách a utažení šroubů na kolech.

Nejprodávanější

Vyvážení hliníkových disků
 
od 500 Kč
Vyvážení plechových disků
 
od 400 Kč
Nazutí pneu
Nazutí pneu
Skladem
18768/DIS
 
od 350 Kč
3 položek celkem

Cena

350500
1350500
Nazutí pneu
od 350 Kč
18768/DIS
Vyvážení hliníkových disků 2727/ALU
Vyvážení plechových disků 18780/PLE