T-Roc - zimní a letní sady kol a pneumatiky pro Volkswagen

T-Roc Volkswagen je moderní a stylový crossover, který si zaslouží kvalitní sady kol. Ať už hledáte zimní nebo letní pneumatiky a disky, u nás najdete to, co potřebujete. Nabízíme vám široký výběr pneu a disků od renomovaných výrobců, jako jsou Continental, Michelin, Bridgestone nebo Dunlop. Můžete si vybrat z různých typů a velikostí kol, od plechových disků po alu kola. U nás najdete pneu a disky pro váš T-Roc za výhodné ceny.

#ShowMore#

Pokud chcete zajistit bezpečnou a pohodlnou jízdu v zimních podmínkách, doporučujeme vám zimní sady kol pro T-Roc Volkswagen. Zimní pneumatiky mají speciální směs a vzorek, které zlepšují přilnavost na sněhu a ledu. Zimní disky jsou odolnější proti soli a štěrku. Mezi nejprodávanější zimní sady kol pro T-Roc patří například Continental WinterContact TS 860 S nebo Michelin Alpin 6.

Pokud chcete užít si jízdy v letních podmínkách, doporučujeme vám letní sady kol pro T-Roc Volkswagen. Letní pneumatiky mají tvrdší směs a vzorek, které zlepšují stabilitu a brzdnou dráhu na suchu i mokru. Letní disky jsou lehčí a estetičtější. Mezi nejprodávanější letní sady kol pro T-Roc patří například Bridgestone Turanza T005 nebo Dunlop Sport Maxx RT 2.

Pokud chcete ušetřit peníze, můžete si u nás koupit ojeté repasované sady kol pro T-Roc Volkswagen. Ojeté sady kol jsou použité, ale stále funkční a bezpečné. Ojeté sady kol jsou opravené a obnovené do původního stavu. Všechny naše ojeté sady kol jsou pečlivě kontrolované a testované.

Ať už se rozhodnete pro jakékoli sady kol pro váš T-Roc Volkswagen, můžete si být jisti, že u nás dostanete kvalitu za rozumnou cenu. Navíc vám nabízíme i profesionální montáž a servis pneu a disků. Neváhejte a objednejte si své nové sady kol ještě dnes!

Nejprodávanější

Volkswagen T-Roc Troc 16" zimní sada
 
9 999 Kč
Volkswagen T-Roc 17" letní sada
 
12 999 Kč
Volkswagen T-Roc 17" zimní sada
 
12 999 Kč
5 položek celkem

Cena

799912999
1799912999

Sezóna

Velikost disku

Velikost pneu

Položek k zobrazení: 5