Smart letní, zimní i celoroční pneumatiky a sady Alu kol

Pokud máte vůz Daewoo, je vhodné mít pro něj sady letních a zimních pneu. Letní pneu jsou optimalizované pro teplé a suché počasí, zimní pneu pro chladné a sněžné podmínky. Zimní pneu se doporučují používat již při teplotách okolo 7 °C, protože mají lepší přilnavost a brzdnou dráhu než letní pneu na sněhu a ledu.

#ShowMore#

Pro všechny modely vozů Smart je rozumné mít sady letních a zimních pneumatik. Letní pneu jsou optimalizované pro teplé a suché počasí, zimní pneu pro chladné a sněžné podmínky. Zimní pneu se doporučují používat již při teplotách okolo 7 °C, protože mají lepší přilnavost a brzdnou dráhu než letní pneu na sněhu a ledu.

Při výběru pneu byste měli brát v úvahu model a rok výroby vašeho vozu, jeho hmotnost a výkon, styl jízdy a typ vozovky. Kromě pneumatik byste měli také myslet na kola, na kterých jsou pneu namontovány. Máte na výběr mezi alu koly a plechovými disky. Alu kola jsou lehčí, odolnější a estetičtější než plechové disky, ale také dražší a náchylnější k poškození. Plechové disky jsou levnější, snadněji se opravují a lépe odvádějí teplo z brzd, ale jsou těžší a méně atraktivní.

Pneu a kola jsou důležitou součástí vašeho vozu Smart. Vyberte si kvalitní a vhodné pneu pro každou sezónu a udržujte je v dobrém stavu. Tak si zajistíte bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

37994499
137994499

Sezóna

Typ disku

Velikost disku

Velikost pneu

Položek k zobrazení: 3