Záruka

Budou kola pasovat na mé auto?

Jsou v pořádku?

Co když bude nějaký problém?

Nákup ojetých disků a pneu může být s mnohými otazníky. Máme ale pro ně jednoduchou odpověď. 100% Záruka na výměnu nebo vrácení peněz.  Pokud vám disky nepasují, vybrali jste špatný rozměr či se vám autě jednoduše nelíbí, pokusíme se vám nabídnout alternativní disky ve stejné cenové kategorii a jestliže si nevyberete, vrátíme vám peníze.

 


 

Věci řešíme rychle

Při osobním odběru či při převzetí zboží od kurýra si prosím zkontrolujte stav a údaje s popisem produktu. I přes naši snahu zjistit a popsat každou drobnost, tak něco může ujít i naší pozornosti. Pokud by závada nebyla popsána v popisu produktu a není běžná u používaného zboží, tak nás neprodleně kontaktujte

Reklamace osobně řešíme na místě a ihned bez zbytečného natahování. Pokud nejste z Prahy a objednávali jste zboží kurýrem a závada nelze být zdokumentovaná - foto/video, tak u vás doma zajistíme svoz kurýrem do několika dní.

 


 

Budou kola pasovat na mé auto?

Do popisu produktu uvádíme auta, na kterých původně kola byla. Mezigeneračně se u modelů mění velikosti, stejně tak mezi motorizacemi. Pokud si nejste jisti výběrem, jestli budou kola pasovat. Doporučujeme vám nás kontaktovat s konkrétním modelem a motorizací vašeho auta, kdy ověříme kompatibilitu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení